Выберите другую страну или регион, чтобы увидеть контент для вашего местоположения.

Rusza II edycja WH Go!, czyli…

… kto żyw niech się sposobi do biegania i rowerowania!


Wcale nie musimy mierzyć sił na zamiary, bo siły to my mamy niemierzalne. Tak wykazała ubiegłoroczna akcja WH Go! Tytaniczną pracę wykonali wszyscy jej uczestnicy. Dwa razy przemierzyliśmy równik, czyli mamy za sobą dziesiątki tysięcy kilometrów znaczonych zmęczeniem, pokonywaniem własnych słabości, ale też kanonadami endorfin.
Przypomnijmy zatem, co to za projekt i o co w tym wszystkim chodzi.

WH Go! to winkhausowski program promocji zdrowia. Ma on za zadanie podniesienie naszej sprawności, dbałość o kondycję, zdrowie, ale nie tylko. Jako zjednoczony team sportowców – amatorów będziemy jeździć na rowerach, na rolkach, biegać, chodzić lub nawet wspinać się po górach. Wszystko zależy od naszych możliwości i ochoty. Rejestracja wyczynów sportowych odbywać się będzie dzięki specjalnej aplikacji. Każdy krok i obrót koła zostaną zarejestrowane, by w efekcie wyłonić zwycięzców. Na nich bowiem czekają atrakcyjne nagrody.

Uprawianie sportu samo w sobie jest niekwestionowanym profitem, ale nasz bębenek sportowych zamierzeń podbijać będzie cel o wiele ważniejszy – charytatywny. Każdy metr, kilometr, kropla potu, odcisk na stopie będą składały się na pomoc, jakim będzie wsparcie finansowe dla chorych młodych ludzi. Pierwszymi beneficjentami będą Kamil Jóźwiak z Pudliszek oraz Mateusz Matuszak z Czerwonej Wsi.
https://www.siepomaga.pl/kamil-jozwiak
https://www.siepomaga.pl/mateusz-matuszak

Koleżanki i Kolegów z Winkhaus Polska, którym serca biją w rytm sportowych emocji zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji WH Go! A wszystkim spoza firmy dziękujemy awansem za wsparcie i kibicowanie sportowym śmiałkom!