Виберіть іншу країну або регіон, щоб переглянути вміст для вашого місцезнаходження.

Szerp w garniturze

Każdy ma swój mały Mount Everest.
Najpierw się przygotowujemy, zbieramy siły, zdobywamy bazy, łapiemy oddechy, pokonujemy rozpadliny i własne słabości, by w rezultacie dotrzeć na szczyt i zachwycić się widokami. Nie zawsze się udaje. W wielu przypadkach bez pomocy i współpracy nawet droga do celu nie ma sensu.

W styczniu, podczas koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Urząd Miasta Leszna wystawił na licytację wejście na wieżę ratuszową usytuowaną w sercu leszczyńskiego rynku. Winkhaus Polska wylicytowała tę wyprawę, mianując się Szerpem z Rydzyny. Jesteśmy bowiem tylko pomocnikiem wyniesienia na szczyty dla idei jaka przyświeca WOŚP.
Niebagatelna to wyprawa. Samo jej zorganizowanie nie było łatwe, zważywszy na wypełnione terminarze włodarzy. Prezes Winkhaus Polska, Janusz Rodzki zachęcony przez Łukasza Borowiaka, Prezydenta Miasta Leszna, pokonując kurz i pajęczyny, drabiny oraz niewygodę garnituru, dotarł na sam wierzchołek ratusza!

Gratulujemy Mu determinacji i jesteśmy dumni z takiej reprezentacji w drodze, której każdy stopień to bezinteresowna pomoc!