Виберіть іншу країну або регіон, щоб переглянути вміст для вашого місцезнаходження.

Okno z okuciem activPilot Select w aplikacji Serwis Okien

We współpracy z programistami firmy Alaro zakończyliśmy właśnie prace nad rozszerzeniem aplikacji o kolejny moduł. Pojawiła się nowa funkcja – regulacja i konserwacja okien z okuciem activPilot Select, czyli okuciem okiennym z ukrytym zawiasowaniem.

Kiedy zaczynaliśmy prace nad tym popularnym już w branży narzędziem, nasze skromne plany obejmowały serwis podstawowego systemu okuciowego activPilot Concept. Ciekawi byliśmy opinii rynku. Apetyt na dalszy rozwój pojawił się bardzo szybko i był wprost proporcjonalny do pochlebnych opinii użytkowników i zdobywanych nagród.

W konkursie StolArchi 2021 organizowanym przez czasopismo „Forum Branżowe” nasza aplikacja zwyciężyła w kategorii Komponenty do produkcji stolarki. Laur to nie byle jaki, bowiem przyznany przez kapitułę złożoną z praktyków biur projektowych. Wzięli oni pod lupę aplikację i, bazując na swych architektonicznych doświadczeniach, docenili jego funkcjonalność i walory użytkowe.

Przypomnijmy podstawową funkcję aplikacji SERWIS OKIEN - wykorzystuje ona najnowszą technologię wizualizacji – rozszerzoną rzeczywistość (AR), by usprawnić pracę sprzedawcom stolarki, montażystom i serwisantom w kraju i za granicą. Zawiera instrukcje regulacji i konserwacji wszystkich typów okien z okuciami Winkhaus activPilot Concept i activPilot Select. Jej podstawowymi zaletami są: wiedza dotycząca serwisowania i konserwacji okuć, intuicyjność obsługi, dokładność wizualizacji. Aplikacja w prosty i logiczny sposób prowadzi użytkownika od identyfikacji okucia, przez jego elementy konstrukcyjne, po konieczne czynności serwisowe.

Zachęcamy do korzystania z tego praktycznego narzędzia!

Linki do pobrań:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.winkhaus.WinhausService
https://apps.apple.com/pl/app/serwis-okien/id1511742113?l=pl