Виберіть іншу країну або регіон, щоб переглянути вміст для вашого місцезнаходження.

Taki piknik zdarza się raz na 30 lat!

Tegoroczne świętowanie ubiegłorocznego jubileuszu uważamy za zakończone! Rok temu minęło 30 lat od momentu powstania naszej firmy w Polsce. Kiedy przygotowania do świętowania jubileuszu szły pełną parą, dość skutecznie powstrzymały ją zawirowania wojenne w Ukrainie. Przesunięte w czasie obchody rozpoczęliśmy zatem już w kwietniu tego roku galą z klientami.
W minioną sobotę zaś miało miejsce równie wyjątkowe wydarzenie. Wraz z rodzinami bawiliśmy się na jubileuszowym pikniku. Nasz event, odbywający się na terenie firmy w Rydzynie, zaszczycili obecnością włodarze regionu, właściciele i kierownictwo Grupy Winkhaus z Niemiec i Anglii, młodzi sportowcy, których pasje wspieramy, goście sympatyzujący z naszą firmą, a nade wszystko pracownicy i ich najbliżsi. Nasza kadra jest wielonarodowa – mamy w szeregach koleżanki i kolegów z Ukrainy, Czech, Kazachstanu i Białorusi. Udowodniliśmy, że kraj pochodzenia nie ma znaczenia, by doskonale się ze sobą czuć i bawić.

Program pikniku pękał w szwach. Zaczęliśmy oficjalnie od przemówień, którym – a jakże! – towarzyszyły wzruszenia, potem wózek widłowy wwiózł na halę olbrzymi tort. Wręczyliśmy nagrody w konkursie plastycznym dla naszych milusińskich, a na scenie swój talent objawiły gwiazdy winkhausowskiej wokalistyki. O oprawę techniczno-artystyczną i catering zadbali sprawdzeni dostawcy w niejednym, wspólnym eventowym boju. Było pysznie i na scenie, i przy grillach!

Obchody jubileuszu 30-lecia Winkhaus Polska dla klientów i pracowników świętowaliśmy pod wspólnym hasłem „Pełna moc w czasach zmian!”. Tym zawołaniem potwierdzaliśmy naszą gotowość i mobilizację, by stawić czoło czasom, które niosą zmiany.

Na pytanie – skąd mamy tę moc? – odpowiedź jest prosta – to dzięki ludziom mamy tę moc! Dzięki przyjaźni i zaufaniu, jakie przez 30 lat wypracowaliśmy z klientami i całym teamem Winkhaus Polska.