Taki piknik zdarza się raz na 30 lat!

Tegoroczne świętowanie ubiegłorocznego jubileuszu uważamy za zakończone! Rok temu minęło 30 lat od momentu powstania naszej firmy w Polsce. Kiedy przygotowania do świętowania jubileuszu szły pełną parą, dość skutecznie powstrzymały ją zawirowania wojenne w Ukrainie. Przesunięte w czasie obchody rozpoczęliśmy zatem już w kwietniu tego roku galą z klientami.
W minioną sobotę zaś miało miejsce równie wyjątkowe wydarzenie. Wraz z rodzinami bawiliśmy się na jubileuszowym pikniku. Nasz event, odbywający się na terenie firmy w Rydzynie, zaszczycili obecnością włodarze regionu, właściciele i kierownictwo Grupy Winkhaus z Niemiec i Anglii, młodzi sportowcy, których pasje wspieramy, goście sympatyzujący z naszą firmą, a nade wszystko pracownicy i ich najbliżsi. Nasza kadra jest wielonarodowa – mamy w szeregach koleżanki i kolegów z Ukrainy, Czech, Kazachstanu i Białorusi. Udowodniliśmy, że kraj pochodzenia nie ma znaczenia, by doskonale się ze sobą czuć i bawić.

Program pikniku pękał w szwach. Zaczęliśmy oficjalnie od przemówień, którym – a jakże! – towarzyszyły wzruszenia, potem wózek widłowy wwiózł na halę olbrzymi tort. Wręczyliśmy nagrody w konkursie plastycznym dla naszych milusińskich, a na scenie swój talent objawiły gwiazdy winkhausowskiej wokalistyki. O oprawę techniczno-artystyczną i catering zadbali sprawdzeni dostawcy w niejednym, wspólnym eventowym boju. Było pysznie i na scenie, i przy grillach!

Obchody jubileuszu 30-lecia Winkhaus Polska dla klientów i pracowników świętowaliśmy pod wspólnym hasłem „Pełna moc w czasach zmian!”. Tym zawołaniem potwierdzaliśmy naszą gotowość i mobilizację, by stawić czoło czasom, które niosą zmiany.

Na pytanie – skąd mamy tę moc? – odpowiedź jest prosta – to dzięki ludziom mamy tę moc! Dzięki przyjaźni i zaufaniu, jakie przez 30 lat wypracowaliśmy z klientami i całym teamem Winkhaus Polska.