Winkhaus patronuje młodym Mistrzom Polski

Od trzech lat Winkhaus Polska bierze udział w konkursie StolArchi organizowanym przez Forum Branżowe. To konkurs, który docenia produkty, usługi, projekty mogące usprawnić pracę fachowcom branży budowlanej w wielu obszarach. Tegoroczna edycja nie mogła obyć się także bez naszego zgłoszenia. Tym razem pod lupę praktyków z biur projektowych, czyli pod ocenę wnikliwego oka architektów i projektantów – branżowych specjalistów, poddaliśmy Konfigurator Okien Online. I po raz kolejny nasz autorski projekt zdobył najwyższy laur w kategorii Wsparcie Techniczne.

Co to za projekt? To moduł handlowy programu komputerowego WH Okna do ofertowania okien online dla dealerów i sprzedawców okien.
Jakie jest jego zadanie? Prosta konfiguracja okien za pomocą przeglądarki internetowej. Jakie są jego główne zalety? Moduł zarządzany jest za pośrednictwem chmury WH Okna Cloud i bezpośrednio wysyła zapytania ofertowe i zlecenia produkcyjnych do programu WH Okna. Posiada interfejs w wielu językach, ma też możliwość tworzenia własnych sklepów internetowych przez użytkowników.
Tych zalet jest więcej, wszystkie je doceniła kapituła konkursu.

Wcześniej zgłaszane przez nas do konkursu projekty: okucie z niewidocznym zawiasowaniem, elektroniczna klamka blueSmart, aplikacja pozwalająca serwisować okna znajdują uznanie fachowców. Porfolio produktowe Winkhaus dla branży projektantów i archtektów jest rozległe, a nasze działania aktywne. Już to z konkursu przeskakujemy na konferencję „REWITALIZACJA 2022. Renowacja, adaptacja i termomodernizacja obiektów zabytkowych i poprzemysłowych do nowych funkcji”. 26 maja w Łodzi nasi specjaliści od elektronicznej kontroli dostępu zaprezentują tam system blueSmart gwarantujący bezpieczeństwo i kontrolę dostępu w rewitalizowanej architekturze.