Współpraca z blogerką parentingową „Prawdziwe Bogactwo”

Czy potrafisz powstrzymać dziecięcą wyobraźnię? Chyba nie ma osoby, która potrafi. Każdemu rodzicowi zależy, by ta sięgała poza horyzonty poznania. Dbamy, by się rozwijała, często sami podsuwamy bodźce. Bujna dziecięca wyobraźnia oznacza, że nasze pociechy zdrowo rosną, dzięki niej zbierają doświadczenia, kreują swój piękny i kolorowy świat, stają się mądre i cieszą rodzicielskie serca.

Dobrze jednak mieć nad nią kontrolę, bo czasami staje się nieprzewidywalna, a tak naprawdę niebezpieczna. A za oknem jest o wiele ciekawiej niż w pokoju wypełnionym znanymi zabawkami. Tam jeżdżą samochody, tramwaje, dzieciaki na placu zabaw wesoło się nawołują, przyleciał ptaszek na parapet…

Od lat Winkhaus Polska promuje zabezpieczenia okien przed manipulacjami przy nich naszych pociech. Od prostych w montażu klamek z przyciskiem, z kluczykiem, przez specjalną podkładkę pod rozetę klamki, aż po specjalny system okuciowy activPilot Comfort lub TiltFirst montowany w oknie już na etapie produkcji, który skutecznie potrafi małemu odkrywcy skomplikować otwarcie okna, chroniąc jego bezpieczeństwo.

O zabezpieczeniach okien pisze też znana blogerka parentingowa https://prawdziwebogactwo.pl/

Warto przeczytać!