WH Go!

Nic tak nie wyzwala hormonu, który sprawia, że możemy niejedną górę przenieść jak sport. I ten w wersji kanapowej, kiedy kibicujemy naszym na Narodowym, jak i ten, kiedy sami pokonujemy słabości naszego ciała.

27.06. 2022 startujemy z naszym firmowym programem promocji zdrowia WH Go! Ma on za zadanie podniesienie naszej sprawności, dbałość o kondycję, zdrowie, ale nie tylko. Przez 16 tygodni jako społeczność Winkhaus Polska, będziemy jeździć rowerami, biegać, chodzić lub wspinać się po górach. Pilnować naszych sportowych zdobyczy będzie specjalna aplikacja, a na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody!

Przez cały czas trwania programu będzie przyświecać nam szczytny cel, jakim jest terapia genowa, leczenie i rehabilitacja Zuzanny Suleckiej, mającej w chwili wejścia w życie niniejszego regulaminu 2 latka, chorej na rdzeniowy zanik mięśni (SMA).

Koleżanki i Kolegów z firmy, którym serca biją w rytm sportowych emocji oraz wszystkich nieobojętnych na los małej Zuzi zachęcamy do wsparcia akcji!

Więcej: https://www.siepomaga.pl/zuzia

Już teraz dziękujemy Wam za wsparcie, a sportowy team Winkhaus Polska rusza w trasy wakacyjnych przygód, by zbierać punkty, dbać o zdrowie i bezpieczeństwo podczas rywalizacji. Uratujemy Zuzkę!