Serwis Winkhaus

Zapewniamy Ci swobodę działania

Szukasz producentów stolarki z okuciami Winkhaus w Twojej okolicy? W tym miejscu można znaleźć jeszcze inne oferowane przez nas usługi.

Zylinder Schlüssel Beschläge

Portal Winkhaus

Wszechstronny i praktyczny: Nasi partnerzy biznesowi znajdą na Portalu Winkhaus szeroki wybór usług: pliki do pobrania, konfigurator produktów, narzędzia do zarządzania zamówieniami i wiele innych.

Das Winkhaus Portal

WH Okna

Program komputerowy dla producentów i sprzedawców stolarki

Dział Obsługi Klienta

Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem. Jako nasz partner masz pytania dotyczące naszych produktów lub chcesz przekazać nam sugestie i pomysły na ulepszenia? Przeszkoleni pracownicy szybko i kompleksowo reagują na Twoje pytania i sugestie. Otwarty i bezpośredni dialog jest dla nas bardzo ważny. Pomoże nam on rozwijać ofertę zgodnie z Twoimi życzeniami.

Szukasz producenta stolarki lub dystrybutora produktów Winkhaus w swojej okolicy?

Nasi klienci i partnerzy to doświadczeni profesjonaliści. Z wykorzystaniem produktów Winkhaus budują trwałe okna i drzwi wysokiej jakości lub wyposażają drzwi wejściowe do domów i mieszkań w niezawodne systemy zabezpieczeń. Są również kompetentnymi konsultantami w sprawach dot. wyposażenia, konserwacji, naprawy, części zamiennych lub innych kwestii.

Winkhaus Pin

Akademia Winkhaus Polska

Naszym Klientom – pracownikom oraz personelowi biur sprzedaży - proponujemy szeroką ofertę szkoleń z zakresu produktów Winkhaus do okien, zamków do drzwi oraz systemów zabezpieczeń i kontroli dostępu. Ponadto organizujemy szereg instruktaży z obsługi oprogramowania WH Okna.

Schulungsbild Bakcround Image

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Nie znalazłeś(-aś) odpowiedniego produktu wśród naszych ofert serwisowych lub masz pytania dotyczące naszych pakietów usług dla partnerów? Napisz do nas.

Proszę wypełnić wszystkie pola obowiązkowe.