Strażnicy dziecięcej wyobraźni

Ubiegły rok przyniósł nam wiele radosnych wrażeń, przepełnił niejednokrotnie dumą i rozlał ciepło w sercach. I w ogóle te emocje nie były związane ze słupkami sprzedaży, rosnącym w ilość i jakość portfolio klientów czy pełnymi optymizmu planami produkcyjnymi i handlowymi.

Ta radość miała swoje źródło w dziecięcej pasji do sportu.

Jak wiecie, od niedawna wspieramy wysportowaną młodzież z naszego regionu. Chwaliliśmy się niejednokrotnie osiągnięciami siatkarskich Tygrysków z UKS 9 Leszno, zdobytymi medalami i tytułami Mistrzów Polski lekkoatletów z SZOKu Bojanowo czy tytułami szybkich jak smecz badmintonistów z Góry. Jesteśmy też wspierającymi działania członkami Polonia Socios, największego, piłkarskiego klubu z Leszna, udało nam się też w minionym roku pomóc dziarskim, rydzyńskim sportowcom.

Wspieramy młodych pasjonatów sportu, bo nie tylko na sercu leży nam rozwój i wzmacnianie ducha rywalizacji i zdrowia. Od zawsze naszą firmową dewizą jest bezpieczeństwo. Także tych najmłodszych użytkowników okien i drzwi. W naszych katalogach znajdziecie szereg produktów, które pomagają chronić bezpieczeństwo tych, których pomysły i wyobraźnia nie słabnie. Przyznaliśmy sobie więc tytuł „strażnika dziecięcej wyobraźni”.

Niech ta dziecięca wyobraźnia kwitnie, niech sięga poza wyobrażenia dorosłych, niech nas zaskakuje i zachwyca, ale niech będzie bezpieczna. Tyle możemy – jako Winkhaus Polska – zrobić.

13.01.2023 w gabinecie prezesa Winkhaus Polska miały miejsce dwa sympatyczne spotkania. Nasi podopieczni przyjechali z podziękowaniami za wsparcie w 2022 roku.

Tak naprawdę jednak, nie oni nam, a my im dziękujemy!

Za każdą emocję!