Zamek autoLock AV4D Odkryciem Roku 2023

Program Odkrycie Roku organizowany przez branżowy portal stolarki budowlanej Stolarka VIP powstał z myślą o innowacyjnych, ekologicznych produktach i usługach, które inicjują swoją karierę na rynku. Najnowsze rozwiązanie myśli technologicznej Winkhaus – zamek do drzwi wejściowych autoLock AV4D – zdobyło właśnie to branżowe wyróżnienie.

Zwycięzcy odebrali wyróżnienia podczas VIII Forum Stolarki, które odbywało się w dniach 20-21.09.2023 w Ołtarzewie pod Warszawą. Na forum zjechało kilkadziesiąt firm, ponad 20 ekspertów, poruszano ważne tematy gospodarcze i branżowe, w tym także kwestie eksportowe.

Przypomnijmy zalety nagrodzonej innowacji – zamek autoLock AV4D jest komfortowym rozwiązaniem do drzwi wejściowych w modnych ciemnych kolorach. Geometria rygli hakowych pozwala na płynną obsługę drzwi. Rygle wysuwają się automatycznie bez konieczności przekręcania klucza i zagłębiają w listwę ramową na ościeżnicy. W ten sposób drzwi ryglują się skutecznie zaraz po ich zamknięciu.

Rygle połączone z dodatkowymi elementami uszczelniającymi mocno trzymają skrzydło w ramie, chroniąc w ten sposób drzwi przed wypaczeniem oraz zapobiegając utracie ciepła. Zamek można doposażyć w dodatkowe elementy, rozszerzając jego funkcje i zastosowanie.

Dziękujemy kapitule konkursu za wyróżnienie!