Klucz blueCompact otwiera drzwi i bramy

System dostępowy blueCompact został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych domach mieszkalnych, niedużych firmach, biurach, gabinetach lekarskich itp. Składa się z elektronicznych wkładek montowanych w drzwiach w miejsce tradycyjnych, mechanicznych, elektronicznych kluczy oraz przyjaznej aplikacji na telefony komórkowe. System ten może skonfigurować i zainstalować nawet zupełny laik w dziedzinie zabezpieczeń.

W ofercie komponentów systemu blueCompact pojawił się nowy czytnik naścienny. Umożliwia on sterowanie za pomocą klucza blueCompact drzwiami z zamkiem elektrycznym, bramami garażowymi oraz szlabanami, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Elastyczne programowanie

Dla każdego czytnika zainstalowanego w systemie można elastycznie programować okno czasowe, w którym drzwi, brama lub szlaban będą otwierane. Szczególnie wygodna jest aktywacja funkcji „stały dostęp”. W tym celu należy tylko dłużej przytrzymać klucz elektroniczny przed czytnikiem – dla systemu oznacza to, że brama lub drzwi mają pozostać otwarte. W aplikacji możemy zdefiniować godzinę, o której ta funkcja będzie automatycznie wyłączana. Klucz, który będzie nośnikiem tych ustawień, także można indywidualnie zaprogramować.

Dwa warianty

Czytnik blueCompact zaprojektowano w 2 wersjach: z wbudowaną jednostką sterującą do instalacji wewnątrz budynków oraz wariant z zewnętrzną jednostką sterującą, montowany na zewnątrz budynku. W drugim przypadku jednostka sterująca montowana jest wewnątrz, aby ochronić ją przed próbami manipulacji. Komunikacja pomiędzy czytnikiem umieszczonym na zewnątrz budynku, a jednostką sterującą – w jego wnętrzu, odbywa się w formie zakodowanego transferu danych. Dzięki tym praktycznym funkcjom system blueCompact daje teraz większą swobodę w organizacji dostępów do pomieszczeń.

Nowa wersja aplikacji

Od sierpnia 2019 dostępna jest wersja 2.5 aplikacji blueCompact na urządzenia działające w technologii iOS oraz Android. Każdy, kto zainstaluje nową wersję aplikacji, może dokonać aktualizacji posiadanego systemu i może zainstalować w nim jeden lub więcej czytników naściennych.

Nowe, wygodne funkcje klucza blueCompact