Winkhaus patronuje młodym Mistrzom Polski

Minął zaledwie rok naszego patronowania leszczyńskim Tygryskom, czyli Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu UKS 9, a oni pokazali, że nie tylko wytrwale, wyskok po wyskoku pod siatką, ale i z pełną determinacją, nastawieni na sukces ten sukces osiągają. Nie wystarczył im tytuł Mistrza Wielkopolski, teraz sięgnęli po Mistrzostwo Polski.

W sobotę 09.07 na rozgrzanym piachu kołobrzeskiej plaży Zuza i Amanda z UKS 9 Leszno zostały MISTRZYNIAMI POLSKI U11 w siatkówce plażowej. Oczywiście nie tak sobie. Nasze Tygrysice wywalczyły ten tytuł w zaciętej rywalizacji.

Żeby tego było mało, to jeszcze Szymon i Michał po plażowych bojach zdobyli III miejsce i zostali brązowymi medalistami Mistrzostw Polski U11, zaś IV miejsce wywalczyły Amelia i Hania w tej kojarzącej się z wakacjami, letniej dyscyplinie sportowej.

Tym fantastycznym akcentem Tygrysy zakończyły sezon 2021/2022, pełen sukcesów i triumfów, ale też i ciężkiej pracy, bo bez niej nie byłoby co świętować. Teraz naszą zdolną młodzież czeka obóz sportowy, a po nim chwila oddechu i wyruszy z przygotowaniami do nowego sezonu.

Winkhaus Polska będzie jej się z dumą przyglądać i wspierać! To wspaniałe uczucie pomagać utalentowanej młodzieży.

Gratulujemy zdolnej i wysportowanej młodzieży zasłużonych sukcesów! Dziękujemy Waszej Kadrze za zaangażowanie i pomoc w rozwijaniu sportowych pasji!