Lider Rynku Stolarki po raz 12-ty!

W dniach 18-19 października odbyło się Ogólnopolskie Forum Stolarki Jesień 2022. Prelegenci debatowali nad najważniejszymi zagadnieniami dot. naszej branży. Głównym tematem konferencji był eksport polskiej stolarki oraz to, jak skutecznie i efektywnie go prowadzić. Omawiane były prognozowane problemy, zaś eksperci i analitycy rynków polskiego i europejskiego poszukiwali rozwiązań oraz szans rozwoju.

Zwieńczeniem pierwszego dnia debat stała się Gala Liderów Rynku Stolarki. Na niej rokrocznie nagradzani są producenci i dostawcy, których działania rynkowe przełożyły się na doskonałe wyniki ekonomiczne.

Jeśli zapytacie nas, jak to się robi, że po raz 12 zdobywa się tytuł Lidera Rynku Stolarki, mamy prostą i… skomplikowaną odpowiedź. Prostą, bo zdobywamy go już niemal z marszu, choć o żadnych konszachtach z kapitułą mowy być nie może! Jesteśmy bowiem bardzo przywiązani do tego zaszczytu, zatem po prostu musi trafić w nasze ręce. A skomplikowaną, bo na ten 12 już tytuł pracujemy 30 lat. To trzy dekady naprawdę uczciwej pracy, zdobywanego zaufania klientów i niesłabnącego zaangażowania całego teamu Winkhaus Polska.

Ten zaszczytny laur zdobywamy oczywiście w segmencie Dostawca Okuć. I po raz kolejny powtarzamy, że to nie tylko wypracowany standard, ale i poprzeczka, której nie mamy w planach obniżać.

Dziękujemy Klientom za uznanie naszej pracy i wiarę w składane obietnice doskonalenia wzajemnych relacji, a Pracownikom za to, że bez wątpliwości takie zobowiązania składać możemy!