Winkhaus Polska Liderem Stolarki po raz 11

Wraz z nastaniem prawdziwie jesiennej aury wydawnictwo Forum Branżowe oraz Centrum Analiz Branżowych zamyka rok znaczącym dla naszej branży podsumowaniem. Oprawę tego najważniejszego spotkania od 2 lat wymusza niestety sytuacja pandemiczna – zrezygnowano z tradycyjnych spotkań na rzecz sprawdzonej formuły online. W dniach 16-17 listopada odbyło się Ogólnopolskie Forum Stolarki Online Jesień 2021. Podczas dwudniowego spotkania menedżerów branży stolarki omawiane były najważniejsze tematy sezonu 2021. Zaprezentowano także prognozy na kolejny rok.

Jesienna edycja Ogólnopolskiego Forum Stolarki dotyczyła dwóch najważniejszych zagadnień. W pierwszym dniu uczestnicy poznali szczegóły dotyczące europejskich programów wsparcia finansowego termomodernizacji budynków (w tym wymiany stolarki). Specjaliści przybliżyli możliwości, jakie pojawiły się na rynku polskim, włoskim, francuskim i niemieckim, a przedsiębiorcy z tamtejszych rynków podzielili się z uczestnikami forum swoimi w tym względzie doświadczeniami. Nie zabrakło także premier produktów na sezon 2022. Drugi dzień skupił się wokół tematu surowców wykorzystywanych w stolarce. Rosnące ceny oraz brak materiałów to główne wyzwania, z jakimi zmagają się polscy producenci. Starano się odpowiedzieć na pytania: jak sobie z tym poradzi branża i z czego te trudności wynikają?

W trakcie Ogólnopolskiego Forum Stolarki Online Jesień 2021 miała miejsce – jak co roku – Gala Liderów Stolarki. Ta jest zwieńczeniem konferencji i nagradzane są na niej firmy: producenci i dostawcy, których działania rynkowe przełożyły się na doskonałe wyniki ekonomiczne.

Winkhaus Polska zdobył główny laur w segmencie Dostawca Okuć


Nieprzerwanie od dawna dzierżymy berło Lidera Rynku. To wynik zaangażowania naszych pracowników i zaufania klientów. Przekornie stwierdzamy, że zdobyliśmy to trofeum dopiero 11 raz. Przed nami bowiem kolejne lata pracy, które nie stanowią już wyzwania, a są wypracowanym standardem i rosnącym poziomem naszych biznesowych działań.

Dziękujemy Klientom Winkhaus Polska za ów wieloletni kredyt zaufania! Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie Pracownicy – za ich pracę w stale zmieniających się warunkach bezpieczeństwa pandemicznego, za przywiązanie i aktywność oraz ciężką pracę – dziękujemy podwójnie!