blueSmart wyróżniony w konkursie Dobry Design 2020

W niebanalnych, loftowych i historycznych wnętrzach Praskiego Centrum Koneser podczas gali wieńczącej konkurs Dobry Design 2020 nagrodami i wyróżnieniami uhonorowano najciekawsze produkty codziennego użytku. To kreatywne i czesto odważne połączenia mody, technologii, ekologii i biznesu oraz śmiałe interpretacje produktów, które towarzyszą naszej codzienności.

Wyróżnienia są wynikową decyzji profesjonalnego jury, złożonego ze 150 architektów i projektantów wnętrz, a także internautów i redakcji magazynu Dobrze Mieszkaj.
W konkursie Dobry Design 2020 doceniono najciekawsze produkty wnętrzarskie oraz rozwiązania, które odmieniają sferę domów i mieszkań, a także obiektów przestrzeni publicznych. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 220 produktów w 14 kategoriach, by wymienić tylko kilka z nich jak Przestrzeń pokoju dziennego, AGD, Przestrzeń dziecka, Drzwi i okna, Nowoczesne technologie, Otoczenie domu, Wnętrza i obiekty publiczne. Ponadto przyznana została także Nagroda Redakcji magazynu Dobrze Mieszkaj oraz serwisu dobrzemieszkaj.pl, będąca zwieńczeniem opinii użytkowników, którzy typowali swoje propozycje do Nagrody Konsumentów.

Miło nam poinformować, że w kategorii Nowoczesne technologie nasz elektroniczny system kontroli dostępu blueSmart otrzymał wyróżnienie Dobry Design 2020. Od lat staramy się bowiem łączyć funkcjonalność, ergonomię, nowoczesną technologię i design. Mamy bowiem świadomość, że obok pragmatyzmu, innowacji i komfortu każdy lubi otaczać się pięknymi rzeczami, zaś estetyka to nieodłączna składowa dobrego produktu.

Dziękujemy jury za docenienie starań naszych inżynierów i projektantów oraz wszystkim Internautom, którzy głosowali na produkty Winkhaus zgłoszone do konkursu!